O Instytucie

„Najpiękniejszy jest ten kto dobrze czuje się we własnej skórze”

Czym jest Babiana?

Babiana to piękny afrykański kwiat obejmujący wiele gatunków. Dzięki temu, że posiada wiele kształtów, zachwyca swoją różnorodnością, tak jak my…

W Instytucie Babiana przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne, profilaktyczne oraz likwidujące defekty estetyczne. Specjalizujemy się w procedurach wyszczuplających i modelujących sylwetkę oraz terapiach przeciwstarzeniowych na twarz.

Możesz nam zaufać

Tworzymy zespół ambitnych ludzi. Nieustannie dążymy do rozwoju, gwarantując najwyższy poziom kompetencji. Jesteśmy laureatami prestiżowych tytułów, między innymi „Kobieta Sukcesu 2014” i „Biznesmen Roku 2015”. Nasi pracownicy to uznani specjaliści, którzy z pasją i oddaniem troszczą się o zdrowie oraz dbają o urodę innych. W naszym instytucie nieustanie witamy nowych klientów, którzy pojawiają się u nas dzięki rekomendacjom. W Instytucie Kosmetologii Babiana odnajdujemy piękno w ludziach, bez względu na wiek. Preferujemy naturalne efekty, polecamy umiar. Nasi Klienci zachwycają zdrową cerą i zadbanym ciałem. Dzięki nam dobrze poczujesz się we własnej skórze.

Wiedza jakość skuteczność

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” Henry Ford

Prowadząc Instytut Kosmetologii Babiana konsolidujemy umiejętności z różnych dziedzin nauki. Wspieramy się bogatym doświadczeniem. Walczymy z przeciętnością.

Opracowaliśmy i wymagamy od pracowników stosowania najwyższych standardów pracy. Wiemy, że kluczową rolę w powodzeniu terapii odgrywa współpraca z Klientem. Uważnie słuchamy jakich efektów kuracji oczekuje nasz klient. Najważniejsze dla nas jest zdrowie, nie usługa. Dlatego przeprowadzamy szczegółowy wywiad, który pozwala określić przeciwwskazania do zabiegu oraz wrażliwość czy nietolerancję na składnik kosmetyku. Uświadamiamy o ryzyku związanym z terapią i przedstawiamy zalecenia po zabiegu.

Poznaj nas bliżej

Doceniają nas Klienci, producenci urządzeń, preparatów kosmetycznych oraz media. Uczestniczymy we wprowadzaniu nowości na rynek, rekomendujemy sprawdzone przez nas produkty i zabiegi. Pierwsi w Gdańsku przystąpiliśmy między innymi do zastosowania innowacyjnych zabiegów urządzeniami Exilis, czy HydraFacial. Obecnie jedyni w mieście dysponujemy linią prestiżowych kosmetyków Diego Dalla Palma. Jesteśmy zapraszani do wypowiedzi eksperckich w audycjach radiowych, a także publikujemy artykuły w magazynie dla kobiet.

Dziękujemy za Państwa obecność, za uznanie, inspiracje i wsparcie. Dzięki Wam realizujemy nasze marzenia.

mgr inż. Agnieszka Kośnik-Zając

lek. med. Ryszard Zając

Kochamy was

“Wizytę w gabinecie zaczęłam od konsultacji. Pani pomogła mi dobrać zabieg- miałam przesuszoną skórę. Fajne jest to, że konsultacja jest bezpłatna. Profesjonalna obsługa. Zabieg spełnił moje oczekiwania. Na pewno jeszcze odwiedzę gabinet.”

- Karolina

“Jestem stałą klientką Babiany. Polecam szczerze. Instytut w pełnym tego słowa znaczeniu. Oferta zabiegów naprawdę unikatowa, super efekty już po 1 zabiegu. Kosmetolodzy i obsługa Babiany przemiła i bardzo kompetentna. Przyjazny klimat ładne wnętrze. Babiana zdobyła moje serce i jestem stałą klientką.”

- Wiktoria

“Cudowne miejsce z zespołem doświadczonych profesjonalistów, zarządzane przez wspaniałą kobietę biznesu - Agnieszkę Kośnik Zając. To miejsce, które warto odwiedzić i rekomendować swoim koleżankom. Polecam;-)”

- Emilia Bartosiewicz

Ambasador

Szanowni Państwo,

Moja biografia zawodowa i wszystkie metamorfozy dają wyraz temu, jak wiele mam zainteresowań z różnych dziedzin.

Kiedy po 10 latach pracy w Sądzie zdecydowałam się na wspólną pracę w firmie budowlanej założonej przez mojego męża, nie wiedziałam, że tak bardzo zmieni to moje dotychczasowe życie.  Był to czas, który zaowocował prestiżowymi nagrodami i tytułami, a także mojego wielkiego zaangażowania w działani charytatywne i społeczne. Byłam współzałożycielką i Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm, gdzie poznałam wiele wspaniałych kobiet z całego świata. Zaangażowałam się w politykę i zostałam Posłanką na Sejm. Było to niezwykłe, choć bardzo trudne doświadczenie. Mam za sobą nieudany start w wyborach do senatu i z dnia na dzień w wieku 48 lat stałam się bezrobotna i miałam wrażenie – nikomu niepotrzebna.

Następnie podjęłam studia podyplomowe w Akademii Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie w sektorach mody. Zostałam stylistką i personal shopperką, wykładowcą kreowania wizerunku na wyższych uczelniach. Moje hobby stało się moją pracą i pewnie dlatego uważam, że nie pracuję, tylko rozwijam swoje zainteresowania i pasję. Z moją synową Kasią stworzyłyśmy własną markę odzieży i torebek ze skór naturalnych Kate & Grace Collectoin, tak kobiecą i miękką jak natura kobiety.

Wszystkie moje przeżycia zaowocowały pewną filozofią. Otóż spróbujmy powalczyć o swoje marzenie: zachować młody wygląd i wspaniałe samopoczucie tak długo, jak się da! I wcale nie wbrew naturze, tylko zgodnie z jej potrzebą, Twoją potrzebą!  Zwłaszcza, jeśli wokół tyle nowych osiągnięć w medycynie estetycznej i kosmetologii leży w zasięgu ręki. Nie wstydźmy się też własnych wyborów i decyzji. Niezależnie od tego, co wybieramy, mamy pełne prawo do szacunku dla własnych poglądów i siebie.

 

Życzę młodości ducha i pasji w realizacji marzeń!

Grażyna Paturalska

Fundacja