Wróc do zabiegów

Bon upominkowy

Zależy Ci, aby ktoś poczuł się wyjątkowo, gdy wręczasz mu prezent?

Bon upominkowy, to najlepszy pomysł jeśli chcesz komuś sprawić przyjemność. W ten sposób możesz obdarować bliską osobę, pracownika albo klienta lub partnera biznesowego. Za każdym razem taka forma podarunku wzbudza radość.

Zaproszenia do skorzystania z naszych usług proponujemy wręczyć jako imienny voucher, na którym można określić wartość usług lub wybrać rodzaj zabiegu. Voucher zapakujemy w elegancką kopertę.

Bon podarunkowy jest dostępny w naszym instytucie: Gdańsk – Zaspa, ul. Hynka 6/9 oraz pod numerem telefonu 600 086 240.

Jest też możliwość zakupu zaproszenia bez wychodzenia z domu! Wystarczy wybrać prezent i wysłać mail na poczta@artvein.pl, następnie wykonać przelew, a my wyślemy voucher pod podany w mailu adres.

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób można dokonać zamówienia i zakupu Vouchera podarunkowego?

Zamówienie składać można telefonicznie, mailowo bądź osobiście. Przygotowany przez nas Voucher po opłaceniu przelewem, gotówką lub kartą wysyłamy osobie obdarowanej lub jest on do odbioru na miejscu w Instytucie Babiana.

Nie wiem, jaki zabieg zaproponować w prezencie?

Jesteśmy po to by pomóc w dokonaniu wyboru. Każdy zabieg będzie poprzedzony konsultacją, która wykluczy przeciwwskazania i określi potrzeby pacjenta. Voucher może wskazywać procedurę lub kwotę do wykorzystania w Instytucie Babiana.

O czy powinna wiedzieć osoba obdarowana?

Voucher jest ważny przez 3 miesiące od daty zakupu. Nie możliwa jest jego wymiana na gotówkę, nie wydajemy „reszty” z niewykorzystanej kwoty. Wizyta realizowana jest po uprzedniej rejestracji telefonicznej, mailowej bądź przez stronę www.babiana.pl.

Zamów bon