O Instytucie

„Najpiękniejszy jest ten kto dobrze czuje się we własnej skórze”

Czym jest Babiana?

 

 

 

Babiana to piękny afrykański kwiat obejmujący wiele gatunków. Dzięki temu, że posiada wiele kształtów, zachwyca swoją różnorodnością, tak jak my…

W Instytucie Babiana przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne, profilaktyczne oraz likwidujące defekty estetyczne. Specjalizujemy się w procedurach wyszczuplających i modelujących sylwetkę oraz terapiach przeciwstarzeniowych na twarz.

Możesz nam zaufać

Tworzymy zespół ambitnych ludzi. Nieustannie dążymy do rozwoju, gwarantując najwyższy poziom kompetencji. Jesteśmy laureatami prestiżowych tytułów, między innymi „Kobieta Sukcesu 2014” i „Biznesmen Roku 2015”. Nasi pracownicy to uznani specjaliści, którzy z pasją i oddaniem troszczą się o zdrowie oraz dbają o urodę innych. W naszym Instytucie nieustanie witamy nowych klientów, którzy pojawiają się u nas dzięki rekomendacjom. W Instytucie Kosmetologii Babiana odnajdujemy piękno w ludziach, bez względu na wiek. Preferujemy naturalne efekty, polecamy umiar. Nasi Klienci zachwycają zdrową cerą i zadbanym ciałem. Dzięki nam dobrze poczujesz się we własnej skórze.

Wiedza jakość skuteczność

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” Henry Ford

Prowadząc Instytut Kosmetologii Babiana konsolidujemy umiejętności z różnych dziedzin nauki. Wspieramy się bogatym doświadczeniem. Walczymy z przeciętnością.

Opracowaliśmy i wymagamy od pracowników stosowania najwyższych standardów pracy. Wiemy, że kluczową rolę w powodzeniu terapii odgrywa współpraca z Klientem. Uważnie słuchamy jakich efektów kuracji oczekuje nasz Klient. Najważniejsze dla nas jest zdrowie, nie usługa. Dlatego przeprowadzamy szczegółowy wywiad, który pozwala określić przeciwwskazania do zabiegu oraz wrażliwość czy nietolerancję na składnik kosmetyku. Uświadamiamy o ryzyku związanym z terapią i przedstawiamy zalecenia po zabiegu.

Poznaj nas bliżej

Doceniają nas Klienci, producenci urządzeń, preparatów kosmetycznych oraz media. Uczestniczymy we wprowadzaniu nowości na rynek, rekomendujemy sprawdzone przez nas produkty i zabiegi. Pierwsi w Gdańsku przystąpiliśmy między innymi do zastosowania innowacyjnych zabiegów urządzeniami Exilis, czy HydraFacial. Jesteśmy zapraszani do wypowiedzi eksperckich w audycjach radiowych, a także publikujemy artykuły w magazynie dla kobiet.

Dziękujemy za Państwa obecność, za uznanie, inspiracje i wsparcie. Dzięki Wam realizujemy nasze marzenia.

mgr inż. Agnieszka Kośnik-Zając

lek. med. Ryszard Zając

Kochamy was

“Wizytę w gabinecie zaczęłam od konsultacji. Pani pomogła mi dobrać zabieg- miałam przesuszoną skórę. Fajne jest to, że konsultacja jest bezpłatna. Profesjonalna obsługa. Zabieg spełnił moje oczekiwania. Na pewno jeszcze odwiedzę gabinet.”

- Karolina

“Jestem stałą klientką Babiany. Polecam szczerze. Instytut w pełnym tego słowa znaczeniu. Oferta zabiegów naprawdę unikatowa, super efekty już po 1 zabiegu. Kosmetolodzy i obsługa Babiany przemiła i bardzo kompetentna. Przyjazny klimat ładne wnętrze. Babiana zdobyła moje serce i jestem stałą klientką.”

- Wiktoria

“Cudowne miejsce z zespołem doświadczonych profesjonalistów, zarządzane przez wspaniałą kobietę biznesu - Agnieszkę Kośnik Zając. To miejsce, które warto odwiedzić i rekomendować swoim koleżankom. Polecam;-)”

- Emilia Bartosiewicz

Fundacja